EXCELLENCE IS A STANDARD


PREMIUM BOOST

Čo je Premium Boost?

Premium Boost sú špeciálne, intenzívne školenia pre tých klientov, ktorí využívajú naše prémiové produkty Executive Platinum a Language Coaching & Consultancy. Obsah navrhneme na základe podrobnej analýzy potrieb a podľa želania klientov. Školiť prídu na Slovensko exkluzívne za našimi klientami tí najlepší z našej branže, teda „créme de la créme of the ELT* world“. Tentokrát to bol Ray Parker, expert na fonetiku, ktorý našim dvom prémiovým klientom pomáhal s výslovnosťou.
Ďalší sa už chystajú.:-)
*English Language Teaching

Čo sú Prémiové produkty a ako ich získať?

Svojim klientom ponúkame dva prémiové produkty: Executive Platinum (dlhodobý program) a Language Coaching & Consultancy (nárazový, krátkodobý, alebo strednodobý program).
Viac o nich sa dozviete tu.
A ako ich získať? Jednoducho sa nám ozvite, napríklad aj takto.

A čo lektori?

Naši lektori sú naša najväčšia hodnota, a preto nemôžu prísť skrátka. Pri každej návšteve im daný ELT expert poskytne špecializované školenie na vybranú tému vo svojom obore, v súlade s ich trénignovým plánom. Ray nás školil na „Raising awareness on suprasegmental pronunciation“ a bolo to super!

A prečo to všetko?
Pretože veríme, že...

Excellence is a standard.

Premium Boost with Mr. Ray Parker

We are proud to have delivered the first exclusive Premium Boost session to our Premium line clients in cooperation with Mr. Ray Parker https://www.linkedin.com/in/ray-parker-76149b1, an internationally acclaimed ELT expert and publishing author. Thank you, Ray, for enabling us to bring our clients the crème de la crème of the ELT world! More on our website: https://www.professionalstaff.sk/sk/premium-boost

Posted by ProStaff / The language experts on 9. február 2018

Jazyk je taký rôznorodý, akí rôzni sú ľudia, ktorí ho používajú. Táto rôznorodosť je našou motiváciou, umožňuje nám učiť sa jeden od druhého a rásť spolu s našimi kolegami a klientmi.

tím ProStaff

NEWSLETTER

Buďte informovaný o aktuálnom dianí u nás a prihláste sa na odber noviniek


KONTAKTY

ProStaff s.r.o.

Bajkalská 1496/25

827 18 Bratislava

+421 2 58 233 192

info@professionalstaff.sk