HAVE FUN WITH ENGLISH


LANGUAGE WORKSHOPS

Tematické jazykové semináre

Naše jazykové semináre sú zaujímavé, živé a pozerajú sa na jazyk z netradičných uhlov pohľadu. Majú vysokú pridanú hodnotu samostatne i ako doplnok ku klasickým kurzom. Účasť na nich je výborný spôsob, ako stráviť sobotňajšie dopoludnie!

Situational English

Tieto školenia sú vhodné ako doplnok k dlhodobému všeobecne zameranému kurzu, alebo pre klientov, ktorých čaká konkrétna situácia, kedy budú musieť komunikovať po anglicky a používať slovnú zásobu, ku ktorej sa v bežnom kurze nedostanú. Každé je cielene navrhnuté tak, aby kombinovalo slovnú zásobu, frázy a gramatické javy potrebné na zvládnutie danej situácie.

  • Situational English
  • At a business lunch
  • Entertaining visitors
  • Between jobs
  • On a business trip
  • At a conference

English at Work

Intenzívne školenie je zamerané na preopakovanie a nácvik použitia konkrétnych gramatických štruktúr (napr. slovesných časov) v rámci každodenných tém z pracovného života (napr. Describing your job, Projects and deadlines atď.). Je vhodné pre všetkých, ktorí bežne používajú angličtinu v práci a majú pocit, že ich znalosť a správne použitie gramatiky upadá, pretože v praxi nemajú čas sa jej venovať.

Lost in Translation

Otto von Bismarck povedal: “Iba blázni sa učia z vlastných chýb. Múdri ľudia sa učia z chýb iných.” Podľa nás by sme sa pri učení cudzieho jazyka mali poučiť z oboch. Všetci sa snažíme vyhnúť chybám, všetci chceme hovoriť po anglicky správne, preto je užitočné sledovať, akých chýb sa najčastejšie dopúšťame a porozumieť im. Iba tak sa ich totiž dokážeme zbaviť. Na tomto seminári sa bližšie pozrieme na chyby, ktoré študenti (hlavne slovenskí) v angličtine robia a naučíme sa, ako sa im v budúcnosti vyhnúť. Je to väčšia zábava, ako by ste čakali!

PORTFÓLIO

Kompletné portfólio našich produktov vo formáte pdf.

STIAHNUŤ

Jazyk je taký rôznorodý, akí rôzni sú ľudia, ktorí ho používajú. Táto rôznorodosť je našou motiváciou, umožňuje nám učiť sa jeden od druhého a rásť spolu s našimi kolegami a klientmi.

tím ProStaff

NEWSLETTER

Buďte informovaný o aktuálnom dianí u nás a prihláste sa na odber noviniek


KONTAKTY

ProStaff s.r.o.

Bajkalská 1496/25

827 18 Bratislava

+421 2 58 233 192

info@professionalstaff.sk