PROFESSIONAL LANGUAGE DEVELOPMENT FOR YOUR STAFF


Jazyk je taký rôznorodý, akí rôzni sú ľudia, ktorí ho používajú. Táto rôznorodosť je našou motiváciou, umožňuje nám učiť sa jeden od druhého a rásť spolu s našimi kolegami a klientmi.

Firemné jazykové vzdelávanie v oblasti anglického jazyka a komunikácie

Spolupracujeme s množstvom obchodných spoločností z rôznych oblastí obchodu a podnikania, kde naším cieľom je poskytovať profesionálne, kompetentné a spoľahlivé služby. U mnohých našich klientov sme výhradným a dlhodobým dodávateľom jazykového vzdelávania a doplnkových služieb, podieľame sa na návrhu vzdelávacích programov pre zamestnancov a pôsobíme ako odborní konzultanti v oblasti diagnostiky jazykových potrieb zamestnancov.

Zároveň poskytujeme individuálny jazykový koučing nefiremným klientom, ktorí z rôznych dôvodov preferujú tento spôsob vzdelávania.

PRODUKTY

Ponúkame svojim klientom širokú škálu kurzov, odborných školení a vzdelávacích programov v oblasti vyučovania anglického jazyka a komunikácie, pričom konkrétny obsah, formát a intenzitu štúdia prispôsobujeme individuálnym požiadavkám a potrebám klienta.

KARIÉRA

Máte záujem pracovať u nás? Hľadáme nových ľudí do tímu.

ZISTITE VIAC

PORTFÓLIO

Kompletné portfólio našich produktov vo formáte pdf.

STIAHNUŤ

KTO JE PROSTAFF?

Alexander ŠTRBÁK MA TESOL, DipTesol, FTBE, CELTA

Pôsobil 9 rokov vo Veľkej Británii, kde získal pedagogické vzdelanie (MA TESOL) na University of Brighton. Popri štúdiu a po ňom pracoval ako lektor anglického jazyka, neskôr ako manažér v jazykovej škole...

ZISTITE VIAC

KTO JE PROSTAFF?

Mgr. Zuzana ŠTRBÁKOVÁ

Vyštudovala anglický jazyk a psychológiu na Pedagogickej fakulte Univerzity Komenského. Počas štúdia sa špecializovala na psycholingvistiku a venovala sa problematike vzniku komunikačných bariér v jazykovom vzdelávaní dospelých.

ZISTITE VIAC

KTO JE PROSTAFF?

Mgr. Katarína BREZÁNI

Venuje sa vyučovaniu anglického jazyka už takmer 20 rokov. Pedagogické vzdelanie získala na Pedagogickej fakulte Univerzity Komenského v odbore anglický jazyk-pedagogika, pričom počas svojej praxe sa venovala prevažne vyučovaniu dospelých vo firemnom prostredí.

ZISTITE VIAC

NAŠE HODNOTY

Pohybujeme sa v obchodnom prostredí, ktoré na nás kladie špecifické nároky na výkon, profesionalitu, odbornosť a komunikáciu.

Zároveň sme však učitelia a naša práca je pre nás poslaním. Veríme, že poctivosť, pracovitosť, ľudskosť a vysoké nároky na seba sú základom vysokej úrovne našich služieb.

Jazyk je taký rôznorodý, akí rôzni sú ľudia, ktorí ho používajú. Táto rôznorodosť je našou motiváciou, umožňuje nám učiť sa jeden od druhého a rásť spolu s našimi kolegami a klientmi.

tím ProStaff

NEWSLETTER

Buďte informovaný o aktuálnom dianí u nás a prihláste sa na odber noviniek


KONTAKTY

ProStaff s.r.o.

Bajkalská 1496/25

827 18 Bratislava

+421 2 58 233 192

info@professionalstaff.sk